Cennik

Przedstawiamy ceny wyjściowe naszych podstawowych usług oraz zasady, którymi się kierujemy przy kalkulowaniu usług indywidualnych.

Ceny usług podstawowych

Zasady kalkulacji cen

i

OBJĘTOŚĆ

Rozliczamy się w oparciu o znaki ze spacjami (zzs). Jest to najwygodniejszy i najbardziej klarowny system wyceny, gdyż zlecając u nas tekst, od razu wiesz, ile za niego zapłacisz. Ceny zazwyczaj ustalamy indywidualnie i przy większych zleceniach chętnie udzielamy rabatów.

TEMATYKA

Ceny ustalane są pod względem trudności tekstów. Proste artykuły, niewymagające szerokiego researchu oraz lekka tematyka kosztują mniej niż specjalistyczne treści poparte badaniami. Brana pod uwagę jest również wartość merytoryczna i to, czy tekst pisany jest głównie pod kątem SEO, czy kierowany do odbiorcy. Artykuły techniczne, wymagające operowania branżowym językiem oraz wymagające specjalnej wiedzy są wyżej wyceniane niż proste tematy lifestylowe na zaplecza.

TERMIN

Cenimy sobie Twój czas, dlatego zlecenia realizujemy na bieżąco, w ściśle określonym terminie. Zwykle nie zajmuje nam to więcej niż 3-5 dni w zależności od trudności i objętości treści. Zlecając nam tekst na „już” stawka może wzrosnąć, ze względu na reorganizację pracy copywriterów i konieczność wygospodarowania dodatkowego czasu. Nawet krótki termin realizacji nie wpływa na jakość tekstu, dlatego możesz być pewny, że zlecenie zostanie zorganizowane na najwyższym poziomie.

>

ILOŚĆ

Chętnie nawiążemy dłuższą współpracę, a przy stałych zleceniach oferujemy dużo korzystniejszą cenę. Składając zamówienie na większą ilość tekstów do opracowania, proponujemy rozliczenie za całość zamiast za zzs. W takich przypadkach ceny ustalamy indywidualnie, aby były atrakcyjne dla obu stron.

INDYWIDUALNA WYCENA

Zaprezentowany cennik jest tylko orientacyjną wyceną naszych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, analizując temat, trudność oraz czas potrzebny na realizację. Zamawiając treści na całą stronę, regularne wpisy na bloga i social media czy cykliczne teksty SEO na serwisy zewnętrzne, cenę dopasujemy do zakresu pracy. Stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty, a nowym zniżki na pierwsze zamówienie i napisanie tekstu próbnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualną ofertą, skontaktuj się z nami teraz! Odpowiemy możliwie jak najszybciej.